Wellness & SPA

Już w zamierzchłej przeszłości, w kulturach starożytnego Rzymu czy Egiptu, w świadomy i szczególny sposób dbano o ciało. Pielęgnowano je na różne sposoby korzystając z dobroczynnych właściwości natury. Przez całe stulecia w oparciu o coraz to szerszą wiedzę o otaczającym nas świecie i potrzebach ludzkiego organizmu krystalizowała się idea, która przyświeca współczesnym ośrodkom SPA  - odnowy i odzyskiwania energii witalnej poprzez regenerację cielesną.   
Hotel Buczyński Medicla&SPA położony w miejscowości Świeradów-Zdrój, zwanej perłą dolnośląskich uzdrowisk, to doskonałe miejsce na regenerację, relaks i wypoczynek.  Górski klimat, czyste i rześkie powietrze to idealne warunki do rekreacji na świeżym powietrzu, którą warto uzupełnić o zabiegi bioodnowy doskonale wpływające na poprawę samopoczucia i kondycję całego organizmu. Hotel Buczyński Medicla&SPA Świeradów-Zdrój oddaje do dyspozycji Gości strefę SPA, w której dostępne są profesjonalne i wykonywane przez specjalistów  zabiegi pielęgnacyjne.     
W naszym hotelowym SPA  możecie Państwo skorzystać  z odnowy biologicznej oraz z wielu zabiegów kosmetycznych.  Liczne w naszej ofercie kuracje na twarz i ciało przywrócą skórze blask i jędrność, a masaże lecznicze i relaksacyjne sprawią, że poczujecie Państwo nowy przypływ sił i energii.
Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu w malowniczej miejscowości Świeradów-Zdrój i skorzystania z naszego programu WELLNESS & SPA, w ramach którego oferujemy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne wspomagające zdrowie i urodę.

SPA Menu

Hotel Buczyński**** Medical&Spa

Świeradów Zdrój, Orzeszkowej 2
+48 75 78 11 900

Bądź na bieżąco!

facebook newsletter

Bądź na bieżąco

Dodaj
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess